Pagrindinis meniu
Grįžti

Projektas  „SEMPRE Accelerators for Service Co-Creation“
įgauna naują formatą

 

Tarptautiniu požiūriu projektas įgavo skaitmeninį formatą, kuriame tarptautiniai projekto partneriai sistemingai komunikuoja online. Žvelgti plačiau ir siekti projekto rezultatų suinteresuota ir projekto tikslinė grupė Jurbarko regione.

Pasibaigus karantino laikotarpiui buvo nuspręsta po ilgos pertraukos projekto įgyvendinimo komandai ir tiklinės projekto gupės nariams – vienišoms mamoms, susitikti „gyvai“ ir aptarti tolimesnę projekto eigą, įvertinti pastato rekonstrukcijos darbus Smalininkuose, apžiūrėtos įrengiamos patalpos, kuriose planuojamos steigiamos asociacijos veiklos.

Susitikimo metu pasidžiaugta sparčiai bei sklandžiai vykstančiais pastato rekonstrukcijos darbais. Žvelgiant į esamą padėtį ir likusius rekonstrukcijos darbus, planuojama, jog darbai bus baigti dar šį rudenį. Tikimąsi, jog iki žiemos įregistravus vienišų mamų asociaciją bei pradėjus elektroninę prekybą bus atvertos durys ir Smalininkuose. Kur

Visa projekto įgyvendinimo komanda po susitikimo įgavo motyvaciją tolimesniems darbams. Pagaliau projektas įgauna naują formatą ir pereina į kitą etapą, kur tolimesnės veiklos iš esmės tiesiogiai priklauso nuo tikslinės grupės projekto narių iniciatyvumo ir aktyvumo.

Tikimąsi, jog ši bendra, vienišų mamų, veikla kurs ne tik išskirtinius produktus regionui, bet ir užsienio rinkai. O regionuose pritaikoma ir atnaujinama infrastruktūra kuria naujas kūrybines erdves visai regiono bendruomenei. Svarbiausia, jog mamos turi didžiulią motyvaciją ir galimybę prisidėti prie naujų paslaugų kūrimo.

  

Projekto administratorė

Evelina Tamošaitytė

 

Veiklos finansuojamos iš VšĮ „Liuteronų diakonija“ įgyvendinamo projekto „SEMPRE Accelerators for Service Co-Creation“

 

2020 06 14