Pagrindinis meniu
Grįžti

Baigiamoji konferencija Rygoje

 

 

                      „Make Empowerment Happen“ – lapkričio 27-28 d. baigiamosios konferencijos Rygoje šūkis pasitiko viso Baltijos jūros regiono partnerius, mikro projektų dalyvius ir kitus konferencijos svečius. Tai buvo tarptautinė konferencija, kurios metu visos projekto Baltijos jūros regiono valstybės pristatė įgyvendintus mikro projektus, sukurtus „produktus“.

                      VšĮ „Liuteronų diakonija“ vykdytus mikro projektus Jurbarko bei Pagėgių regione pristatė regiono koordinavimo grupės vadovė Ingrida Karūnienė.

Apie 100 dalyvių susirinko į Rygos universitetą. Konferencijos metu ne tik pristatyti mikro projektai, tačiau pristatytas ir pagrindinis projekto siektinas rezultatas „Įgalinimo vadovas“ bei parengti leidiniai apie mikro projektus visose partnerinėse valstybėse. Nors pristatyti mikro projektai tai mažos apimties iniciatyvos, tačiau tai reikšmingos iniciatyvos padedančios kurti naujas socialines paslaugas, kuriose dalyvauja patys paslaugų gavėjai.

Darbo grupėse, konferencijos svečiai, buvo pakviesti pasidalinti savo idėjomis apie tolimesnes perspektyvas paslaugų teikėjų dalyvavimą ir socialinių paslaugų teikimą Baltijos jūros regione ateityje.                     

Baigiamasis tarptautinis partnerių susitikimas planuojamas 2019 m. sausio mėnesį, Hamburge, Vokietijoje.